Školsko natjecanje medicinara

Autor: Krasnodor Mikša, 13. 2. 2016.

12. veljače 2016. održalo se školsko natjecanje „SCHOLA MEDICA 2016.“ u programu medicinska sestra  opće njege/medicinski tehničar opće njege i fizioterapeutski tehničar.

Sudjelovalo je 15 učenika iz programa medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege i u programu fizioterapeutski tehničar 10 učenika.

Tri najbolje u programu medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege su Nikolina Labaš, Josipa Mrzljak i Josipa Zgorelec, a kod fizioterapeutskih tehničara Erika Piljek, Tamara Mohač i Tea Zimić.

Nikolina Labaš i Erika Piljek idu na državno natjecanje koje će se održati od 14. do 15. travnja 2016. u Rijeci, u pratnji svojih mentora Kristinke Zebec i Danijela Tomašića.

Štefica Sukreški