Dan bolesnika i Dan zaljubljenih u Lobor-gradu

Autor: Krasnodor Mikša, 17. 2. 2016.

12. veljače obilježen je Dan bolesnika i Dan zaljubljenih u Domu za odrasle osobe Lobor-grad. Tom prigodnom su učenici  5. razreda Medicinskog učilišta Srednje škole Bedekovčina pripremili kratak program.

Program je započeo igrokazom “Priča o baki Mari” koji su prikazali učenici 2. grupe.

Igrokaz je imao edukativnu svrhu. Prikazao je problematiku inkontinentnog bolesnika i način zbrinjavanja bolesnika s inkontinencijom. Osim navedenog, učenici su korisnicima Doma dan uljepšali pjesmom “Samo ozdravi mi ti” i recitacijom “Srce srcu”.

Nakon kraju su se pridružili proslavi Dana zaljubljenih i plesu srca. Po završetku korisnicima Doma podijeljen je voćni kolač koji su prikupili učenici.

Božica Jurinec