Poluzavršno natjecanje u odbojci (galerija)

Autor: Krasnodor Mikša, 12. 3. 2016.

Kao predstvanici Krapinsko-zagorske županije odbojkašice i odbojkaši naše škole sudjelovali su u poluzavršnom natjecanju koje se održalo 8. ožujka 2016. u školskoj dvorani.

I djevojke i mladići završili su natjecanje četvrti u svojim skupinama.

U skupini Centar djevojke su se natjecale protiv srednjih škola iz Daruvara, Petrinje i Vrbovca. Odigrale su dva meča, protiv Vrbovca i Daruvara, i oba izgubile 2:0.

Za školski klub naše škole igrale su Stela Bartolović, Karolina Ricijaš, Marija Srebak, Diana Keravica, Nina Greguraš, Lucija Prelec, Laura Šoban, Tena Novak, Marina Habljak i Kristina Folnović. Trener odbojkašica je prof. Hrvoje Špiljak.

U skupini Zapad mladići su se natjecali protiv srednjih škola iz Daruvara, Siska i Dugog Sela. U svojoj skupini igrali su s Daruvarom (2:0) i Dugim Selom (2:1) i s dva poraza završili na posljednjem mjestu u skupini.

Za naše su igrali Hrvoje Harapin, Benjamin Mikulec, Igor Petrovečki, Marko Ricijaš, Loren Jurina, Matej Turk, Mlinarić Marko, Stojak Lukas, Kristijan Starešina, Matej Hoić, Paradi Marko, Petar Lendl i Škudar Damjan. Voditeljica rukometaša je prof. Tatjana Tuđa.

Galerija.

Slike: Antonio Tkalec