Otvoreni dan škole

Autor: Krasnodor Mikša, 22. 4. 2016.

Srednja škola Bedekovčina poziva učenike osmih razreda osnovnih škola i njihove roditelje na „Otvoreni dan“ škole u subotu, 30. travnja 2016., od 9:00 do 13:00 sati.

U školi se prezentiraju sva zanimanja koja škola upisuje sljedeće školske godine: arhitektonski tehničar, građevinski tehničar, medicinska sestra opće njege/ medicinski tehničar opće njege, fizioterapeutski tehničar, agrotehničar, zidar, tesar, monter suhe gradnje, keramičar-oblagač, soboslikar-ličilac, proizvođač keramike, rukovatelj samohodnim građevinskim strojevima, mehaničar poljoprivredne mehanizacije, instalater grijanja i klimatizacije, plinoinstalater, cvjećar i poljoprivredni gospodarstvenik.

Lijepi pozdrav i do skorog viđenja u našoj školi!