Natječaj za dodjelu stipendija KZŽ-a

Autor: Krasnodor Mikša, 25. 10. 2016.

Krapinsko-zagorska županija objavila je natječaj za dodjelu učeničkih i studentskih stipendija za ovu školsku godinu.

Natječaj je objavljen u skladu s odredbama novog Pravilnika o stipendiranju Krapinsko-zagorske županije i bit će otvoren petnaest dana, do 8. studenog 2016. godine zaključno.

Detalji samog natječaja s propozicijama i kriterijima, tekst novog Pravilnika o stipendiranju, kao i svi potrebni obrasci za prijavu na natječaj, nalaze se na stranicama Krapinsko-zagorske županije.

Učenici se za stipendiju mogu prijaviti u jednoj od tri kategorije (nadareni učenici, socijalni kriteriji i deficitarna zanimanja). Svi učenici srednjih škola i studenti koji će se javiti na natječaj mogu podnijeti prijavu u samo jednoj kategoriji. To vrijedi pogotovo za listu deficitarnih zanimanja u koje spadaju i zidari, instalateri grijanja i klimatizacije, tesari i keramičari-oblagači.