Dani jabuka 2016. u Desiniću (galerija+Press Clipping)

Autor: Krasnodor Mikša, 25. 10. 2016.

22. listopada 2016. učenici Poljoprivrednog učilišta naše škole sudjelovali su na 4. izložbi jabuka „Dani jabuka i izložba starih sorata jabuka i ostaloga voća te proizvoda od voća 2016.“ u Desiniću, u dvorcu Veliki Tabor.

Bili smo na stručnim predavanjima na temu očuvanja starih sorti jabuka i općenito o voćarstvu i proizvodima od jabuka. Na manifestaciji su se sa svojim proizvodima, predstavljali OPG-ovi, objekti seoskog turizma, osnovne škole, dječji vrtić te mi kao predstavnici naše škole.

Izložili smo stare sorte jabuka, jabučni sok proizveden u našoj školi te radove učeničke zadruge „Zvirek“. Bilo nam je zadovoljstvo prisustvovati izložbi jer smo naučili i vidjeli mnoštvo zanimljivosti.

Galerija.

Mateja Punek i Mateja Kunštović, 4. P