Podijeljene županijske stipendije

Autor: Krasnodor Mikša, 8. 12. 2016.

Krapinsko-zagorska županija objavila je popis s bodovnim listama za učenike i studenta koji su dobili županijsku stipendiju, kao i za one koji su ispod crte.

Županija je dodijelila 138 stipendija učenicima srednjih škola i studentima u tri kategorije: nadareni učenici, socijalni kriterij i deficitarna zanimanja. Učeničkih stipendija ima 67, a studentsih 71.

Bodovne liste i obavijest Županije o svečanoj podjeli stipendija možete pronaći na mrežnim stranicama Krapinsko-zagorske županije.

Čestitamo našim učenicima koji su dobili stipendija, kao i našim bivšim učenicima, sadašnjim studentima.