Promocija projekta "Get on your bikes, Europe`s back in business!" u Osnovnoj školi Podturen

Autor: Daniela Usmiani, 8. 12. 2016.

U utorak, 6. prosinca 2016., koordinatorica Erasmus+ projekta "Get on your bikes, Europe`s back in business!", Daniela Usmiani, i član projektnog tima, profesor Ivan Pogačić, na poziv ravnateljice, posjetili su Osnovnu školu Podturen.

Daniela Usmiani održala je nastavnicima škole predavanje na temu "Iskustva Srednje škole Bedekovčina u EU projektima s naglaskom na aktivnosti projekta "Get on your bikes, Europe`s back in business" te IT radionicu u kojoj je upoznala nastavnike škole s mnoštvom alata koje koristimo, kako pri izvedbi Erasmus+ projekata, tako i eTwinning projekatima.

Profesor Pogačić predstavio je učenicima naš projekt te održao sportsku radionicu u kojoj su, naravno, imali i igrice na biciklima. Učenici su bili oduševljeni i u evaluacijskim anketama izjavili su da bi svakako željeli ponovo sudjelovati u takvim radionicama.

Na ovaj način promovirali smo projekt i izvan naše županije,čemu se jako veselimo.

Naši domaćini objavili su vijest o našem posjetu i na školskoj web stranici.