Županijska smotra iz Građanskog odgoja i obrazovanja

Autor: Krasnodor Mikša, 31. 3. 2017.

U srijedu, 29. ožujka 2017., u OŠ Stubičke Toplice održana je 10. županijska smotra projekata iz Građanskog odgoja i obrazovanja.

Cilj je Smotre potaknuti učenike da postanu aktivni sudionici u demokratskom životu te da svi naučimo ostvariti svoja prava.

Našu školu predstavljali su Vinka Grđan (1. Ma), Jelena Brezak (1. Ma), Tomislav Ban (3. Mb) i Tena Novak (4. Ma), pod mentorstvom prof. Danijele Švigir i prof. Suzane Đurkan.

Projekt ”Vratimo gumi-gumi”, u kojem smo povezali igru gumi-gumi s preventivnom fizioterapijom, dobio je pohvale svih članova stručnog povjerenstva, ali i jako zainteresirao ostale slušatelje te je predložen za Državnu smotru projekata.

Jelena Brezak, 1. Ma