Bobinec i Koprivnjak treći plinoinstalateri u državi (galerija+Press Clipping)
Autor: Krasnodor Mikša, 13. 4. 2017.

7. travnja 2017. u zagrebačkoj Gradskoj plinari održano je 16. državno natjecanje učenika plinoinstalatera RH na kojem su nastupili i naši učenici.

Na natjecanju je nastupilo 9 srednjih škola, a Srednju školu Bedekovčina predstavljali su Tihomir Bobinec i Mario Koprivnjak (obojica 3. d), pod vodstvom mentora Nenada Pavetića, i osvojili izvrsno 3. mjesto.

Učenici su na Državnom natjecanju radili u paru, i to pisani i praktični dio. Pisani dio sastojao se od poznavanja gradiva od 1. do 3. razreda, a praktični od postavljanja dijela kućne, plinske instalacije.

Organizator natjecanja bila je Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija Zagreb. Prvo mjesto osvojili su učenici Obrtničke škole Koprivnica, drugo učenici škole domaćina, dok su naši učenici bili odlični 3.

Galeriju natjecanja možete pogledati na sljedećoj poveznici.

Čestitamo!