Otvoreni dan škole
Autor: Krasnodor Mikša, 7. 5. 2017.

Na Otvorenom danu u subotu, 6. svibnja, predstavila su se sva zanimanja za koja se možete školovati u Srednjoj školi Bedekovčina.

Na svim prostorima škole prezentirana su zanimanja koja se ove godine mogu upisati u našoj školi.

Tako su se budući učenici mogli upoznati sa školovanjem i obrazovanjem medicinske sestre opće njege / medicinskog tehničara opće njege, fizioterapeutskog tehničara, arhitektonskog i građevinskog tehničara, soboslikara-ličioca, mehaničara građevinskih i rudarskih strojeva, keramičara-oblagača i proizvođača keramike, cvjećara i agrotehničara. Na poligonu za praktičnu nastavu mogli su se upoznati s radom zidara, tesara, montera suhe gradnje, rukovatelja samohodnim građevinskim strojevima, instalatera grijanja i klimatizacija i plinoinstalatera, a na poljoprivrednom dobru i agrotehničara.

Sve informacije o upisima u školu, programima koji se obrazuju u našoj školi, deficitarnim zanimanjima i ostalim podacima važnima za buduće školovanje mogu se dobiti u samoj školi, telefonski ili elektroničkom poštom. A i škola je uvijek otvorena za buduće učenike.

Kako je bilo na otvorenom danu škole, možete pogledati na službenoj stranici škole na Facebooku.