Mala biciklijada za Dan obitelji - Get on your bikes, Europe's back in business! (galerija+video)

Autor: Daniela Usmiani, 15. 5. 2017.

Članovi projektne grupe naše škole Erasmus+ projekta Get on your bikes, Europe's back in business! u nedjelju, 14. svibnja 2017., sudjelovali su u organizaciji obilježavanja Dana obitelji.

Time su po drugi put ostvarili prekrasnu suradnju s Društvom naša djeca Bedekovčina i promovirali svoj projekt i školu mještanima Bedekovčine i okolice.

Osim male biciklijade u kojoj je sudjelovalo pedesetak biciklista, roditelja i djece na malenim biciklićima, organizirali smo i niz sportskih aktivnosti za naše najmlađe.

Biciklima smo krenuli ispred Srednje škole Bedekovčina i u pratnji vatrogasnog vozila odveli naše mališane i roditelje na Bedekovčanska jezera, gdje su članovi DND-a Bedekovčina organizirali kratak program.

Nakon programa, roditelji i djeca prošetali su oko jezera i posjetili naše točke na kojima su učenici škole pripremili niz sportskih aktivnosti (rušenje čunjeva, bacanje u koš, preskakivanje užeta, nošenje jajeta u žlici, prelazak poligona s balonom koji ne smije pasti).

Veselimo se nekom novom druženju s našim najmlađima!

Galerija.

Daniela Usmiani, koordinatorica projekta