Potvrđivanje ocjena za maturante
Autor: Krasnodor Mikša, 25. 5. 2017.

Učenici četverogodišnjih i petogodišnjih zanimanja dužni su do 30. svibnja 2017. potvrditi ocjene završnog razreda u sustavu Postani student.

Nakon provjere i potvrđivanja ispravnosti osobnih podataka učenik treba provjeriti ispravnost ocjena
onih razreda koje je završio.

Ako ocjena iz nekog predmeta koja je upisana u sustav i vidljiva učeniku na njegovoj stranici u
NISpVU (Postani student) ne odgovara ocjeni koju je učenik dobio na kraju nastavne godine, potrebno je od razrednika ili administratora školskoga imenika zatražiti provjeru.

Na poveznici se nalazi i Priručnik za učenike pomoću kojega se učenici mogu podsjetiti kako se ocjene potvrđuju.

U prilogu se nalazi kalendar polaganja ispita u ljetnom roku 2016./2017.