Posjet vrtiću (galerija)
Autor: Krasnodor Mikša, 4. 6. 2017.

U četvrtak, 2. lipnja, učenici 2. Ma razreda u sklopu predmeta Komunikacijske vještine zajedno s prof. Petrom Končić posjetili su Dječji vrtić Bedekovčina

Učenici su posjetili vrtić kao vježbu u sklopu teme komunikacija s djecom, a osim ugodnog druženja i poboljšanja komunikacijskih vještina, saznali su i osnovne informacije o samoj organizaciji i radu vrtića od ravnateljice Komorčec koja ih je provela vrtićem.

Učenici su za djecu iz vrtića pripremili i prigodni igrokaz na temu škole i prvih školskih ljubavi, na što su djeca reagirala smijehom i velikim pljeskom, a uslijedili su i zajednička pjesma i ples.

2. Ma razredu ovo je bio prvi posjet vrtiću, do sljedeće godine kad u vrtić kreću na stručne vježbe.

Galerija.

Petra Končić