Drugi tjedan državne mature
Autor: Krasnodor Mikša, 9. 6. 2017.

Drugi tjedan državne mature počinje u ponedjeljak, 12. lipnja, ispitom iz Likovne umjetnosti.

Svi ispiti drugog tjedna održavat će se u gornjoj školi (Poljoprivreda) od 9.00, osim Engleskog jezika koji će se pisati u glavnoj zgradi škole.

Učenici koji pristupaju ispitima moraju najkasnije pola sata prije ispita doći na predviđeno mjesto s osobnom iskaznicom. Sa sobom na ispit možete ponijeti bocu vode, ali etiketa mora biti uklonjena. Hranu je zabranjeno unositi.

Na ispit smijete ponijeti pribor kako je preporučeno u ispitnim katalozima za pojedini predmet, odnosno kako piše u Vodiču kroz ispite državne mature, koji se nalaze na stranicama Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja. To se posebno odnosi na ispit iz Likovne umjetnosti na kojem morate (možete) imati dodatni pribor kako biste što uspješnije riješili ispit.

Sva pitanja vezana uz državnu maturu možete uputiti ispitnim koordinatorima u živo, preko grupe na Facebooku ili mailom matura.bedekovcina@gmail.com.

Svim učenicima želimo puno uspjeha!

Krasnodor Mikša, Daniela Usmiani,

ispitni koordinatori