Izložba stoke i konja KZŽ-a u Zlataru

Autor: Krasnodor Mikša, 13. 6. 2017.

U subotu, 10 lipnja, u Zlataru održana je Izložba stoke i konja Krapinsko-zagorske županije, na kojoj su sudjelovali i učenici prvog razreda, smjer agrotehničar.

Učenici su se na Izložbi susreli s najboljim grlima goveda i konja s OPG-ova Krapinsko-zagorske županije, gdje su i inače česti gosti kroz vježbe iz stručnih predmeta.

Neki od učenika aktivno su sudjelovali na samoj izložbi, putem svojih gospodarstava ili svojim učešćem u udrugama.

Na štandu su učenici izložili promotivne materijale i proizvode škole, a posjetiteljima prezentirali zanimanja koja školujemo u našoj školi.

Osim učenika agrotehničkog zanimanja, izložbu su posjetili i mnogi bivši učenici, kao i sadašnji iz ostalih poljoprivrednih zanimanja.

Daniel Gavran