Nagradni natječaj za učenike Inovacija za bolji život

Autor: Krasnodor Mikša, 19. 9. 2017.

Državni zavod za intelektualno vlasništvo Republike Hrvatske i Koordinacija za provedbu prava intelektualnog vlasništva Republike Hrvatske u suradnji sa Svjetskom organizacijom za intelektualno vlasništvo raspisuju NAGRADNI NATJEČAJ ZA UČENIKE OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA za najbolji literarni rad, video rad, skladbu, likovni rad ili strip na temu: „Inovacija za bolji život“.

Natječajem se želi potaknuti učenike da kroz pisani / crtani / vizualni / glazbeni izričaj izraze svoje viđenje o tome kako kreativna djela i inovacije mogu život ljudi i društvo u cjelini učiniti kvalitetnijim i boljim te zašto je važno poštivati rad kreativaca i inovatora i njihova  prava intelektualnog vlasništva.

Sve informacije o natječaju možete saznati na sljedećoj poveznici.

Za sva pitanja možete se obratiti pedagoginji Tatjani Papst.