Posjet medicinara iz Rijeke
Autor: Krasnodor Mikša, 27. 10. 2017.

Prošli petak, 20. listopada 2017., Zagorje i školu posjetili su učenici i nastavnici Medicinske škole iz Rijeke u sklopu svoje jednodnevne stručne ekskurzije.

50-ak medicinskih sestara opće njege / medicinskih tehničara opće njege i petero njihovih nastavnika posjetili su pogon Meditexa u Zaboku koji je proizvođač jednokratne medicinske konfekcije, Opću bolnici Zaboku i bolnici hrvatskih veterana te našu školu.

U školi su se upoznali općenito s radom škole, upoznali se sa svim zanimanjima koja obrazujemo i pogledali kabinete u kojima se održava nastava vježbi medicinskih sestra/medicinskih tehničara opće njege i fizioterapeutskih tehničara.

Ujedno je dogovarana i neka buduća suradnja.

Slike: Nina Drljević