Božićna priredba u Lobor-gradu
Autor: Krasnodor Mikša, 28. 12. 2017.

Učenici i nastavnici Medicinskog učilišta već su tradicionalno posjetili korisnike Doma Lobor-grad i uljepšali im Božić kolačima i priredbom.

I medicinske sestre opće njege / medicinski tehničari opće njege i fizioterapeutski tehničari na nastavi su izrađivali božićne čestitke namijenjene korisnicima Lobor-grada, a zadnji tjedan nastave u prvom polugodištu donijeli su i kolače koje su pakirali u kutije, a kojima su s čestitkama željeli razveseliti korisnike u ovo predblagdansko vrijeme.

Učenici su i nastavnici u Loboru podijelili čestitke i kolače svima, a izveli su i predstavu koju su pripremili učenici trećih razreda. Predstava, popraćena glazbom, oduševila je korisnike Doma Lobor-grad, kao i njihovo osoblje. Uz pjesmu dobrodošlice, korisnici Doma također su organizirali odličnu priredbu. Uz slatke poslastice svi smo se dobro zabavili i proveli nezaboravne trenutke uz ples čineći dobro uz osmjeh i veselje.

Galeriju slika sa susreta u Lobor-gradu možete pogledati na službenoj stranici Srednje škole Bedekovčina na Facebooku.

Mario Sambolec