Natjecanja u disciplinama Agro i Flora (galerija)
Autor: Krasnodor Mikša, 31. 1. 2018.

30. siječnja 2018. održano je školsko natjecanje u obrazovnom sektoru poljoprivreda, prehrana i veterina u disciplini Flora i Agro.

Praktični zadatak u disciplini Flora bio je izraditi cvjetnu instalaciju na temu "Arboretum Opeka". Instalacija je tematski vezana uz obitelj Bombelles.
Na natjecanju su sudjelovale učenice Glorija Debeljak, Maja Kanceljak, Valentina Sopina i  Lucija Tenšek, a 1. mjesto osvojila je učenica Maja Kanceljak koja se plasirala i na državno natjecanje.
Učenice je pripremala mentorica Ivana Biondić Ohnjec, dipl.ing.agr.

U disciplini Agro učenici su imali teoretski i praktični dio. Praktični dio sastojao se od prepoznavanja bolesti i štetnike krumpira te pripremiti koncentriranu otopinu za tretiranje bolesti i štetnika.
Natjecali su se Nina Maslić, Valentina Svetec, Tina Valentić i Petra Osreček, a državno natjecanje osigurala je Nina Maslić čiji je mentor bio Filip Halić, mag. ing. hor.

Čestitamo učenicama i njhovim mentorima.

Konačnu ljestvicu poretka školskog natjecanja možete preuzeti u prilogu.

Galerija.

Priloženi dokumenti: