Županijsko natjecanju u odbojci za djevojke

Autor: Krasnodor Mikša, 26. 2. 2018.

Odbojkašice Školskog sportskog kluba Bedex osvojile su 3. mjesto na županijskom natjecanju.

Naše odbojkašice igrale su u skupini A zajedno sa SŠ Krapina i Gimnazijom A.G.M. Zabok. U skupini B natjecale su se predstavnice SŠ Zabok, SŠ Zlatar, SŠ Konjščina i domaćina SŠ Pregrada.

Rezultati su sljedeći:

Skupina A

SŠ Bedekovčina - SŠ Krapina 2:0

SŠ Bedekovčina - G. A.G.M. Zabok 0:2

SŠ Krapina - G. A.G.M. Zabok 0:2

Skupina B

SŠ Zabok - SŠ Zlatar    2:1

SŠ Pregrada - SŠ Konjščina 2:0

SŠ Zabok -  SŠ Pregrada  0:2

SŠ Zabok  - SŠ Konjščina 2:0

SŠ Konjščina - SŠ Zlatar 1:2

SŠ Zlatar - SŠ Pregrada 0:2

U završnica je SŠ Zabok pobijedila Gimnaziju 2:0, a naše su odbojkašice izgubile od Pregrade 0:2, dok je za 1. mjesto Pregrada pobijedila SŠ Zabok, a SŠ Bedekovčina pobijedila Gimnaziju A.G.M. Zabok 2:0 i osvojila 3. mjesto.

Za odbojkašku ekipu naše škole igrale su Sabina Jalšavečki, Karolina Ricijaš, Stela Bartolović, Karla Rašanec, Maja Pisačić, Petra Hrdelja, Nina Greguraš, Dijana Keravica, Marina Habljak i Tena Novak, pod vodstvom prof. Tatjane Tuđe.

Galeriju slika možete pogledati na službenoj stranici Srednje škole Bedekovčina na Facebooku.