Županijsko natjecanje iz povijesti

Autor: Krasnodor Mikša, 8. 3. 2018.

U Srednjoj školi Bedekovčina u srijedu, 7. ožujka 2018. godine, održano je Županijsko natjecanje iz povijesti.

Na županijskom natjecanju sudjelovalo je 26 učenika/ica.

Nakon procjene rezultata Županijsko povjerenstvo pod predsjedanjem prof. Karmele Kristić Šimek zaključilo je da se za državno natjecanje predlažu učenici: Ivana Sirovec iz SŠ Krapina, 1. razred, pod mentorstvom prof. Danijele Pavić; Ivan Bračević iz SŠ Krapina, 2. razred gimnazije, pod mentorstvom prof. Danijele Pavić; Nina Leuštek iz Gimnazije A. G. Matoša iz Zaboka, 3. razred, pod mentorstvom prof. Gordane Žigman Latin; Patrik Ciglenečki iz Gimnazije A. G. Matoša iz Zaboka, 4. razred, pod mentorstvom prof. Božice Petrač, te učenice Tamara Ožvald i Marta Prugovečki, SŠ Zlatar, 2. razred gimanzije, s istraživačkim radom „Hrvatski sokol u Zlataru“ pod mentorstvom prof. Snježane Švaljek.

Čestitamo.