Državno natjecanje plinoinstalatera (galerija+Press Clipping)
Autor: Krasnodor Mikša, 26. 4. 2018.

20. travnja 2018. u zagrebačkoj Gradskoj plinari održano je 17. državno natjecanje učenika plinoinstalatera RH na kojem su uspješno nastupili i naši učenici.

Na natjecanju je nastupilo 8 srednjih škola, a Srednju školu Bedekovčina predstavljali su Krunoslav Pospiš i Marijan Golub (obojica 3. d), pod vodstvom mentora Nenada Pavetića, i osvojili izvrsno 3. Mjesto, čime su potvrdili prošlogodišnje treće mjesto.

Učenici su na Državnom natjecanju radili u paru, i to pisani i praktični dio. Pisani dio sastojao se od poznavanja gradiva od 1. do 3. razreda, a praktični od izrade plinske instalacije.

Organizator natjecanja bila je Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija Zagreb. Prvo mjesto osvojili su učenici škole domaćina, drugo učenici Obrtničke škole Koprivnica, dok su naši učenici bili odlični 3.

Galerija.

Čestitamo!