Upisi u prvi razred i Učenički dom
Autor: Krasnodor Mikša, 11. 7. 2018.

Donosimo nekoliko važnih obavijesti vezano uz upise u prvi razred u Srednju školu Bedekovčina i Učenički dom škole.

Prema kalendaru upisa u prvi razred srednje škole u školskoj godini objava konačne ljestvice poretka bit će 13. srpnja 2018. Srednja škola Bedekovčina upisivat će učenike u sljedećim terminima:

-ponedjeljak, 16. srpnja 2018. od 8:00 do 17:00 sati

-utorak, 17. srpnja 2018. od 8:00 do 17:00 sati.

Učenici su sa sobom dužni donijeti:

-dokumentaciju prema Natječaju za upis učenika u prvi razred srednje škole u školskoj godini 2018./2019.

-dokaz o uplaćenim troškovima školovanja (skeniran primjer uplatnice nalazi se u prilogu ove obavijesti)

Prijave za učenički dom se odvijaju u istim terminima i prostorima kao i za upis u školu.

Priloženi dokumenti:
participacija_za_skolovanje.jpg (451.00 KB)