Ispiti državne mature, jesenski rok
Autor: Krasnodor Mikša, 26. 8. 2018.

Sutra s Biologijom započinje pisanje ispita državne mature u jesenskom roku.

Svi ispiti prvog tjedna pisat će se u učionicama glavne zgrade na katu, dok će raspored ispita drugog tjedna (na početku nove nastavne godine) biti objavljen naknadno.

Učenici koji pristupaju ispitima moraju najkasnije pola sata prije ispita doći na predviđeno mjesto s osobnom iskaznicom. Sa sobom na ispit možete ponijeti bocu vode, ali etiketa mora biti uklonjena. Hranu je zabranjeno unositi.

Na ispit smijete ponijeti pribor kako je preporučeno u ispitnim katalozima za pojedini predmet, odnosno kako piše u Vodiču kroz ispite državne mature, koji se nalaze na stranicama Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja.

Sva pitanja vezana uz državnu maturu možete uputiti ispitnim koordinatorima u živo, preko grupe na Facebooku ili mailom matura.bedekovcina@gmail.com.

Svim učenicima želimo puno uspjeha!

Krasnodor Mikša, Daniela Usmiani,

ispitni koordinatori