Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja

Autor: Krasnodor Mikša, 21. 11. 2018.

Povodom natječaja za radna mjesta objavljenog 7. studenog 2018. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Srednje škole Bedekovčina obavještavamo o rezultatima.

Na temelju odluke ravnateljice Škole, a nakon dobivene prethodne suglasnosti Školskog odbora, izabrani su sljedeći kandidati:

1. Martina Novosel, upravni referent, za poslove administratora, na određeno puno radno vrijeme, zamjena za bolovanje
  2. Mirjana Gorički, za poslove čistačice, na određeno puno radno vrijeme, zamjena za bolovanje.

Obavijest o rezultatima natječaja je poslana kandidatima i putem pošte, a može se preuzeti i u prilogu ove obavijesti.