Božić u Lobor-gradu (galerija)
Autor: Krasnodor Mikša, 25. 12. 2018.

Učenici Medicinskog učilišta Srednje škole Bedekovčina i ove su godine sudjelovali u aktivnostima "Božić u Lobor-gradu".

Već tradicionalno, medicinske sestre opće njege / medicinski tehničari opće njege i fizioterapeutski tehničari tijekom prosinca izrađivali su čestitke koje su bile personalizirane te su tako razveselili svakog pojedinog korisnika Doma. Ujedno su roditelji učenika ispekli i kolače koji su se podijelili u Domu, a za kraj su učenici organizirali i božićnu priredbu koja se sastojala od pjesama, recitacija i skeča.

Prigodnom programu nazočile su i ravnateljica škole Vera Hrvoj i ravnateljica Doma za odrasle osobe Lobor grad Darinka Sviben.

Galeriju slika možete vidjeti na službenoj stranici Srednje škole Bedekovčina na Facebooku.