Hrvatska volontira

Autor: Krasnodor Mikša, 29. 5. 2015.

U okviru akcije "Hrvatska volontira" volonteri Srednje škole Bedekovčina (Lucija, Marija, Nikola, Nikola, Danijel i Kristijan) zajedno s volonterkama Osnovne škole Stjepana Radića iz Brestovca Orehovičkog uredili su dječje igralište u Brestovcu.

Metalne i drvene dijelove penjalica, tobogana i ljuljački očistili su, izbrusili i prebojili veselim bojama kako bi djeca Brestovca sigurnije i veselije dočekali sunčane dane. Općina Bedekovčina pobrinula se za boje i pribor, Društvo Naša djeca za okrjepu vrijednim volonterima, Osnovna škola Stjepana Radića za užinu, a instruktori Srednje škole Bedekovčina obavili su predradnje učvršćivanja i betoniranja nekih dijelova sprava.

Tatjana Papst, pedagoginja