Peti međunarodni sastanak partnera u projektu Safety card

Autor: Krasnodor Mikša, 17. 10. 2015.

U školi je 13. i 14. listopada 2015. održan peti sastanak partnera u projektu „Safety card“ koji je započeo prošle godine.

Nakon trećeg sastanka, koji je također bio u SŠ Bedekovčina u lipnju ove godine, zadatak svih partnera bio je proučiti nastavne materijale koje su pripremili svi prema područjima kurikuluma kako je dogovoreno. Na temelju toga treba pripremiti i svoje komentare. Prema komentarima proučeni su materijali i dogovoren zajednički sadržaj pojedinog dijela kurikuluma. Pripremljena je platforma za e-learning na kojoj će se nalaziti svi nastavni materijali. Evaluacija kandidata također će se provoditi elektroničkim putem. U izradi je i mrežna stranica projekta. Osposobljavanje polaznika počet će u studenom.

Sljedeći sastanak održat će se početkom travnja 2016. g. u Estoniji, u gradu Jõhve, gdje se i nalazi škola partner.

Kratko slobodno vrijeme iskoristili smo da goste upoznamo s ljepotama i povijesti Hrvatskog zagorja. Posjetili smo „Gupčevu lipu“ i dvorac Oršić, tj. izložbu posvećenu Seljačkoj buni.

Tajana Sedak Benčić, prof.,

koordinatorica projekta