IT or not IT u Zagrebu na predstavljanju 3D printanja

Autor: Krasnodor Mikša, 22. 12. 2015.

Sudionici projekta ''It or not IT'' posjetili su 4. prosinca 2015. Zagreb i na Građevinskom, arhitektonskome i geotehničkom fakultetu prezentaciju 3D printanja.

Prvo smo po dolasku u Zagreb posjetili stari muzej „ Hrvatski školski muzej“ u kojem smo mogli vidjeti kako je to prije bilo u školama i kako je školovanje izgledalo.

Nakon razgleda školskog muzeja uputili smo se prema Građevinskom, arhitektonskome i geotehničkom fakultetu kako bismo vidjeli 3D printanje. Bilo je mnogo različitih stvari koje su isprintali. Bilo je raznih figura u obliku životinja, kuća, pa čak su i krenuli s printanjem pojedinih dijelova aviona.

U ovo doba godine, Zagreb je jako lijep. Ima mnogo božićnih ukrasa. Mnogo je ljudi na ulici, a duh Božića je posvuda. Poslije svog tog razgledavanja imali smo slobodnog vremena. Neki su otišli do Zrinjevca na Advent, a svima nam je bilo jako lijepo i lijepo smo se svi podružili.

Galeriju slika pogledajte na službenoj stranici Srednje škole Bedekovčina na Facebooku.

Anamarija Puklin