Predavanje Ane Mikulčić

Autor: Krasnodor Mikša, 21. 4. 2013.

U utorak, 23. travnja 2013., u 13.10 u staroj dvorani održat će se predavanje naše bivše učenice Ane Mikulčić, humanitarke i misionarke. Ana je odabrana kao naš uzor temeljem ankete u Comenius projektu EU Teens In Search of New Role Models. Predstavit ćemo je video intervjuom našim prijateljima iz 7 zemalja u Italiji u svibnju.

Pozvani su svi učenici i nastavnici koji nemaju obveza. Razrednici onih razreda koji imaju nastavu trebaju odrediti 2 učenika koji će prisustvovati predavanju i poslije s Aninim iskustvima upoznati učenike svog razreda.

Učenici 1.Ma, 2.Ma, 3.Ma i 4.Ma izostat će s prvog sata popodnevne smjene i svi biti na predavanju.