Zvirek na 25. smotri učeničkih zadruga (Galerija+video)

Autor: Krasnodor Mikša, 15. 5. 2013.

Između 52 učeničke zadruge iz cijele Hrvatske na 25. smotri učeničkih zadruga Republike Hrvatske u Zagrebu nastupila je i Učenička zadruga «Zvirek» Srednje škole Bedekovčina.

Naša učenička zadruga odabrana je od 13 učeničkih zadruga Krapinsko-zagorske županije da na smotri prikaže svoja postignuća.

Radove Učeničke zadruge predstavili su učenici Katarina Spevec, Tihana Komorski, Katarina Ozimec, Lovro Pergar i Marko Šešerko, u poljoprivrednoj, keramičarskoj, aranžerskoj i u sekciji ljekovitog bilja. Učenike su na smotri pratili i voditelji Slavko Vinković, Robert Kuhar i Lana Komerički.

Izloženi radovi te prezentacije rada oduševili su prosudbeno povjerenstvo te je rad keramičarske sekcije »Plesni par« dobio priznanje «NAJ PROIZVOD SMOTRE»

Učenici naše zadruge uz rad i druženje s ostalim zadrugarima stekli su vrijedna iskustva za svoja daljnja postignuća.

Čestitamo.

Galerija.

Ostale video isječke sa Smotre moežete vidjeti na školskim stranicama YouTubea.