3. Ma s djecom iz vrtića u posjetu Domu zdravlja

Autor: Krasnodor Mikša, 19. 5. 2013.

Dana 15. 5. 2013. učenici 3. Ma razreda (2. grupa) u sklopu predmeta Zdravstvena njega zdravog djeteta i adolescenta povodom Dana sestrinstva s djecom iz Dječjeg vrtića Bedekovčina posjetili su Dom zdravlja u Bedekovčini.

Patronažna sestra Vesna Glas potrudila se djeci na što ljepši način prikazati Dom zdravlja te zbivanja u njemu. Djeca su mogla vidjeti liječničku i stomatološku ambulantu, prošetati se vozilom hitne pomoći te smo se na kraju svi zajedno okrijepili uz razne voćne sokove i voćnu salatu.

Za djecu je to bilo još jedno novo iskustvo te način da pobjede strah od doktora ili stomatologa.

Valentina Horvat, 3. Ma