1. nagrada na natječaju Hrvatskog školskog sportskog saveza

Autor: Krasnodor Mikša, 21. 8. 2013.

Školsko sportsko društvo Bedex Srednje škole Bedekovčina osvojilo je prvu nagradu na natječaju Hrvatskog školskog sportskog saveza pod nazivom Školski sport i olimpijski pokret na temu Olimpijske igre.

Članovi školskog sportskog društva, s voditeljicom prof. Tatjanom Tuđa, osvojili su prvu nagradu nizom radionica, prezentacija i aktivnosti veznih uz olimpijske sportove koje su provodili tijekom prošle nastavne godine. U natječaju su sudjelovali učenici sva tri učilišta, a što su sve radili možete vidjeti na prezentaciji na stranicama Hrvatskog školskog sportskog saveza. Povezali su olimpijski sport s medicinom, fizioterapeutski tehničari povezali su struku i sport, obradili su povijest olimpijskih igara i prehranu sportaša.

Pobjedničko društvo dobit će paket sportske opreme i rekvizita u vrijednosti 5.000,00 kuna.

Čestitke svima.