Dani kruha (Galerija+Video)

Autor: Krasnodor Mikša, 15. 10. 2013.

Danas su se u školi obilježili Dani kruha - dani zahvalnosti za plodove zemlje, svečanost kojom zahvaljujemo na darovima zemlje i prirode.

U organizaciji 3. razreda četverogodišnjih struka, na Danima kruha izloženi su kruh, krušni proizvodi i plodovi jeseni: od raznih vrsta kruhova, pogača i kolača do plodova koje ubiremo u jesen. Nakon govora ravnatelja Zlatka Radmana i blagoslova bedekovčanskog župnika Željka Horvata, kušali smo neke od proizvoda koje su učenici donijeli od svojih domova.

Najbolji proizvodi i učenici sudjelovat će i u obilježavanju županijskih Dana kruha u Loboru.

Kako je bilo, pogledajte u galeriji.