100 % domaće - 100 % eko - 100 % etno

Autor: Krasnodor Mikša, 21. 10. 2013.

Poljoprivredni tehničari predstavili su se na 1. sajmu ''100 % domaće - 100 % eko - 100 % etno'' u Zlatar Bistrici.

U nedjelju, 20. listopada, u Zlatar Bistrici održan je 1. sajam zdrave hrane i domaćih proizvoda pod nazivom „100 % domaće - 100 % eko - 100 % etno“.

Na sajmu je bilo prisutno više od 30 izlagača iz naše i susjednih nam županija (među njima i SŠ Bedekovčina) koji su izložili vlastite proizvode: domaće autohtone proizvode, proizvode tradicijskih obrta, ljekovito bilje, prirodnu kozmetiku te proizvode iz ekološkog uzgoja.

Mi smo se prezentirali s povrćem i voćem iz vlastitog uzgoja, medom iz vlastitog pčelinjala, bučinim uljem te buketićima od suhog cvijeće i voća koje su izrađivali naši cvjećari i koje smo podijelili sudionicima i posjetiteljima sajma.

Katarina Ozimec, Maja Punek, Antonija Sambolić i Marijana Grdenić