Dodjela godišnjih priznanja (Press Clipping)

Autor: Krasnodor Mikša, 21. 11. 2013.

14. studenog 2013. na svečanoj sjednici Školskog odbora Srednje škole Bedekovčina dodijeljena su godišnja priznanja škole zaslužnim djelatnicima i vanjskim suradnicima. Godišnja nagrada Škole dodjeljuje se pojedincima unutar Škole i suradnicima Škole koji su obilježili svojim rad dugogodišnjim zalaganjem u radu ustanove i s učenicima. Za prošlu školsku godinu priznanja su dobili Tajana Sedak Benčić, Biljana Sovec, Iva Mrazović i Niskogradnja Hren.

Tajana Sedak Benčić, profesorica Biologije, istaknuta je svojim radom u životu škole sudjelovanjem u funkcioniranju škole, mnogobrojnim aktivnostima unutar i van škole i organizaciji državnih natjecanja, kao i aktivnim sudjelovanjem u realizaciji projekata škole financiranima od strane Europske unije. Tajana Sedak Benčić je svojim odnosom prema radu i kvalitetnim izvođenjem svih zadataka primjer drugima.

Biljana Sovec radi u Srednjoj školi kao spremačica. Također je, kao i svaki radnik Škole, uključena u aktivnosti Škole: od rada u Pedološkom laboratoriju do pomoći u realizaciji bilo koje od vannastavnih i drugih aktivnosti škole. Biljanu Sovec je poznata kao pouzdana i vrijedna osoba uvijek spremna pomoći, kao i uvijek raspoložena i nasmijana osoba.

Iva Mrazović bivša je učenica Srednje škole Bedekovčina, sada fizioterapeutski tehničar, koja je od svojih brojnih izvannastavnih aktivnosti najviše doprinijela u  radu Volonterskog kluba. Nakon mnogobrojnih aktivnosti tijekom školovanja, Iva Mrazović se i dalje bavi volonterskim radom u zajednici. Ivu krasi više lijepih osobina i za mladu osobu izuzetno je zrela i pouzdana.

Niskogradnja Hren d. o. o. obiteljsko je poduzeće iz Donje Stubice koje se bavi svim radovima u domeni niskogradnje. Ova tvrtka zapošljava učenike koji su završili školu u zanimanju zidar, tesar, rukovatelj građevinskim strojevima te građevinske inženjere koji su u Srednjoj školi Bedekovčina  stekli prva znanja o graditeljstvu obrazujući se u zanimanju građevinski tehničar. Niskogradnja Hren d. o. o. ostvaruje suradnju i sa školskim Zavodom za graditeljstvo i građevne materijale na ispitivanju betona i drugih proizvoda.

Predsjednik Školskog odbora prof. Damir Bešenić vodio je svečanu sjednicu, a uz pomoć učenika škole i prof. Nade Čajko predstavio svakog dobitnika u nekoliko riječi i slika. Sjednica je završena prigodnim govorom ravnatelja Zlatka Radmana u kojem je istaknuo predan rad razvoju škole svih nagrađenih.

Galerija.

U našoj rubrici Press Clipping možete počitati i vijest iz Zagorskog i Večernjeg lista.