Predblagdanske akcije Zvireka

Autor: Krasnodor Mikša, 2. 12. 2013.

Učenici i nastavnici uključeni u školsku zadrugu Zvirek organizirali su radionicu izrade ekoloških svijeća koje su kasnije i prodavane u holu škole.

UzZ-ovci su naučili raditi svijeće u nekoliko tehnika (klasična tehnika, ICE tehnika, balon tehnika). Radionice je vodila Lidija Pribolšan, voditeljica UzZ-a, uz pomoć stručne suradnice Vesne Hustnjak. Za izradu svijeća korišteni su prirodni materijali poput pčelinjeg voska i pamučnog konca.

Istovremeno su i učenici 1.e i 2.e prodajno izložili adventske vjenčiće i aranžmane za nadolazeće blagdane koje su napravili na praktičnoj nastavi.

Maštoviti i prekrasni radovi, mogli su se razgledati i kupiti u holu naše škole.

Galerija.