Posjet Finskoj

Autor: Krasnodor Mikša, 15. 12. 2013.

U periodu od 09. do 11. prosinca 2013. prof. Tajana Sedak Benčić na poziv finske tvrtke FAKTIA posjetila je finski gradić Forrsa.

FAKTIA je gradska tvrtka koja se bavi obrazovanjem odraslih. Svrha posjeta bila je zajednički rad na planiranju projekta koji će biti apliciran na natječaj za sredstva iz fondova EU-a.

Iz Hrvatske su uz predstavnka Srednje škole Bedekovčina bili pozvani i predstavnici Visoke škole za sigurnost iz Zagreba i Gospodarske škole Čakovec. U projektu će sudjelovati i neke institucije iz Estonije.

Osim radnog dijela vezano uz sastanka, domaćini su organizirali i neke tradicionalne aktivnosti. Smještaj je bio organiziran u sportskom centru Eerikkila koji koriste sportski timovi za pripreme a popularan je i kao odredište za odmor.

Galerija.

Tajana Sedak Benčić, prof.