Župan u Srednjoj školi Bedekovčina (Press Clipping)

Autor: Krasnodor Mikša, 23. 12. 2013.

Župan Krapinsko-zagorske županije, Željko Kolar, tijekom obilaska škola u Zagorju prvu je posjetio Srednju školu Bedekovčina.

U županovoj pratnji bili su i zamjenica Jasna Petek i pročelnik za obrazovanje, kulturu, šport i tehničku kulturu Ivan Lamot, uz načelnika općine Bedekovčina, Darka Bana. Sa županom su sa školske strane razgovarali članovi školskog odbora, voditelji učilišta, voditeljica računovodstva, doma i laboratorija i ravnatelj.

Ravnatelj Zlatko Radman upoznao je župana na ovom radnom sastaku s načinom rada škole i specifičnostima ovako velike škole kao što je Srednja škola Bedekovčina. Župan je pohvalio rad učenika i nastavnika vezano uz mnogobrojne projekte i aktivnosti koje se provode u školi, kao i reputaciju koju škola ima na razini Županije i Republike.

Vijest o posjetu možete pročitati i u rubrici Press Clipping.