Knjiga od srca (Galerija+Video)

Autor: Krasnodor Mikša, 14. 2. 2014.

14. veljače nije samo Dan zaljubljenih nego i Međunarodni dan darivanja knjiga.

Akcija „Knjiga od srca“ Volonterskog kluba naše škole imala je za cilj poslati poruku koliko je knjiga važna za učenje, odrastanje i cijeli život. Skupljeno je puno „odraslih“ knjiga za razmjenu i mnogi učenici, nastavnici i gosti na dan razmjene, 12. veljače, imali su veliki izbor naslova za svoje buduće čitalačke užitke.

Osim razmjene, dječje knjige i slikovnice za dar djeci koja vole čitati a u ova teška vremena ne mogu kupovati knjige, skupljali smo udruženo s učenicima OŠ Bedekovčina i malim polaznicima DV Bedekovčina. Hrpa slikovnica, ali i igračaka stalno je rasla. Ponosni smo na sve sudionike akcije koji su zaista darovali knjigu od srca!

Sljedeći tjedan pakete knjiga i igračaka uz pismo volontera odnijet ćemo na adrese znanja željnih mališana.

Na školskim stranicama YouTubea možete pogledati prilog Mreže TV, a i u rubrici Press Clipping pročitati najavu akciju iz Večernjeg lista.

Galerija.

Tatjana Papst, pedagoginja