Županijski aktiv matematičara

Autor: Krasnodor Mikša, 19. 2. 2016.

Drugi sastanak, ove školske godine, nastavnika matematike srednjih škola naše županije održan je u utorak, 16. veljače 2016.

Teme skupa bile su Cjelovita kurikularna reforma, nizovi, Večer matematike te tema Živjeti zdravo iz Zdravstvenog odgoja. Predavači i voditelji radionica bili su članovi vijeća: Jasminka Sinković, Nadica Mišak Ivankov, Milojka Rataić i Anita Šipek, te gosti Mirjana Konosić, viša savjetnica, i Sonja Banić, prof. savjetnik iz Ivanić Grada. Skupu se odazvalo 28 članova.

Materijali sa skupa nalaze se u prilogu. Predavanje savjetnice Mirjane Konosić možete pregledati tako da u tražilicu upišete “Mirjana Konosić prezi“.

Jasenka Mutak, prof. savjetnik voditeljica ŽSV-a

Priloženi dokumenti: