Županijsko vijeće nastavnika matematike

Autor: Krasnodor Mikša, 24. 2. 2015.

Nastavnici matematike srednjih škola naše županije održali su sastanak u srijedu, 18. veljače 2015. na kojem su održana tri predavanja.

Bosiljko Đerek, prof. matematike i fizike iz OŠ Zapruđe, Scientix ambasador za Republiku Hrvatsku, prisutne je upoznao s organizacijom Scientix. To je organizacija koja inovativnim pristupom nastavi učenike želi potaknuti da se bave istraživačkim radom.

O matematici u australskim školama govorio je Antun Bubnjar, prof. matematike u Rivers Academy West London koji je u Australiji proveo tri godine radeći kao nastavnik matematike.

Koje su sve  mogućnosti alata Office 356 predstavila je Ivana Daković, prof. mentor SŠ Krapina koja se tim alatima koristi u nastavi fizike.

Jasenka Mutak, prof.