> Projekti  > EU projekti  > EU teens
Vijesti/News

Izložba projekta ''Mladi Europe u potrazi za novim uzorima'' / ''EU Teens in Search of New Role Models'' exhibition

Autor: Krasnodor Mikša, 16. 11. 2012.

Kao dio Comeniusovog projekta ''Mladi Europe u potrazi za novim uzorima'', postavljena je izložba dosadašnjih događanja u sklopu projekta.

As part of the Comenius project ''EU Teens in Search of New Role Models'', an exhibition of current events within the project was set.

Na panou u holu škole postavljeni su materijali koji opisuju dosadašnji rad učenika i profesora na projektu, a tiču se posjeta Portugalu. Postavljeni su eseji naših učenika o uzorima, kao i tekstovi učenika iz drugih europskih škola uključenih u projekt. Na slikama su prikazane aktivnosti učenika i profesora koji su bili u Portugalu, odnosno njihovo prezentiranje uzora izabranih na razini škole od 150 eseja koje su napisali učenici.

Za predstavljanje u Portugalu izabrani su Majka Tereza i Amy Winehouse, a koji su uzori mladima ostalih europskih zemalja možete pročitati na panou škole.

Galerija.

The panels in our school hall display the description of activities concerning the visit to Portugal that our teachers and students have done so far. The panels present a number of essays on teenage role models written by our students and students from other European countries who have taken part in this project. The photographs show the students’ presentation of their role models, which were selected among 150 essays written by the students.

Mother Theresa and Amy Winehouse were chosen to be presented in Portugal. You can take a look at other students’ role models displayed on our school panels.