Tražimo članove projektnih timova novih Erasmus+ projekata škole
Autor: Daniela Usmiani, 24. 8. 2019.

Ove godine odobreni su nam novi Erasmus+ projekti i tražimo učenike, članove projektnog tima.

Guide the guide je projekt u kojem sudjeluju škole iz Rumunjske, Italije, Španjolske, Portugala i Hrvatske i radit će se interaktivne ture po muzejima, izrađivati aplikacije, smišljati aktivnosti kako bi muzeji postali zanimljiva mjesta u kojima možemo učiti i zabavljati se.
Code Yourself Into English je projekt vezan uz učenje Engleskog jezika i kodiranje, programiranje, ali na drugačiji, zabavan način. Naučit ćemo niz alata u kojima možemo osmišljavati igrice, aplikacije kojima ćemo kreirati zanimljive interaktivne materijale. Radit ćemo, učiti i pri tome se družiti s prijateljima iz Rumunjske, Italije, Španjolske, Turske i Grčke. Prijatelje iz Grčke smo već upoznali u okviru Photo momenta, etwinning projekta tijekom kojeg su nas posjetili.
Projekte će provoditi prof. Usmiani, zajedno s profesorima škole (Pogačić, Ivančević, Gubez, Papst, Sedak Benčić, Đurkan i drugi...)
Nakon što ispunite anketu - javit ćemo vam se. Čekamo vas!!!