> Projekti  > Erasmus+  > FutEUre Food

Radionica Ideal Burger Challenge

Autor: Daniela Usmiani, 29. 4. 2021.

Tijekom travnja i svibnja 2021. godine održana je radionica Ideal Burger Challenge koju je održao projektni partner iz Nizozemske (Wageningen Youth Institute) u kojoj su sudjelovali i natjecali se učenici iz naše škole i svi partneri na projektu. Učenici su u tom vremenu provodili niz radionica kojima je za cilj bilo izdvajanje proteina za „zdravi hamburger“, vodili su detaljne bilješke i izrađivali digitalne materijale koje su dijelili s ostalima, a na kraju su dobili certifikate o sudjelovanju u radionici. Također su održani sastanci na kojima su učenici bili prvo upoznati s temom i radionicom, a materijali za radionicu su nam bili dostavljeni poštom.