Diseminacija projekta-sjednica Saveza mladih Krapinsko-zagorske županije

Autor: Daniela Usmiani, 7. 3. 2016.

U petak, 4.3.2016. na sjednici Saveza mladih Krapinsko-zagorske županije koordinatorica je predstavnicima saveza mladih svake općine predstavila projekt, kao i EU projekte koje trenutno provodi naša škola. Obzirom da smo škola s najviše iskustva u radu na EU projektima, napravila je presjek dosadašnjih iskustava u radu (odrađenih projekata), kao i planove za novi rad.

Drugi dio prezentacije odnosio se na mopgućnosti mladih koz EU projekte, kroz Erasmus+ program ili neki od programa EU gdje mladi mogu ili otići na školovanje, job-shadowing, volontirati ili se zaposliti u drugim zemljama EU te se prijavljivati na razne natječaje.

Obzirom na skorašnje domaćinstvo dogovorena je i suradnja s udrugama mladih iz općina kroz koje prolazimo vozeći bicikle po unaprijed pripremljenim stazama.