> Projekti  > Erasmus+

Posjet djelatnika Vitalisa

Autor: Krasnodor Mikša, 9. 2. 2015.

Prošli tjedan posjetio nas je g. Martin Kozlovsky, djelatnik agencije Vitalis iz Leipziga.

Martin Kozlovsky poznat je svim učenicima koji su odrađivali ljetnu stručnu praktičnu nastavu u Njemačkoj jer je on već 3 godine voditelj naše grupe na toj praksi.

Vitalis je njemačka agencija koja se bavi organizacijom mobilnosti učenika i praktične nastave učenika strukovnih škola u sklopu programa Erasmus+. Ujedno organiziraju i kulturološke sadržaje s kojima se učenici mogu upoznati tijekom praktične nastave.

U kratkom druženju s učenicima i djelatnicima gospodin Kozlovsky razgledao je školu, poligon i učenički dom. Oduševljen našim pristupm radu, školom, Zagorjem i Hrvatskom, pozvao nas je da i iduće godine dođemo na praksu u Leipzig.