Počinjemo s aktivnostima novog K1 Erasmus+ projekta Srednje škole Bedekovčina

Autor: Daniela Usmiani, 25. 9. 2019.

Srednjoj školi Bedekovčina odobren je dvogodišnji Erasmus+ K102 projekt tijekom kojeg će 75 učenika i 4 nastavnika unaprijediti svoje znanje i vještine u Irskoj, Španjolskoj, Austriji i Češkoj.

Učenici četverogodišnjeg i petogodišnjeg programa drugog, trećeg i četvrtog razreda (ovisno o mobinosti) u pratnji nastavnika škole obavljat će stručnu praksu u Irskoj i Španjolskoj, dok će nastavnici graditeljskog učilišta otići na job shadowinge i edukaciju u Austriju i Češku.

Referentni broj projekta je 2019-1-HR01-KA102-060420, a ukupna odobrena vrijednost projekta je 212.631,00 €.

Pozivamo sve učenike i nastavnike da pažljivo prate stranice škole jer će se vrlo skoro objaviti natječaj za sudjelovanja u mobilnostima ove školske godine.

Koordinatorice projekta: Daniela Usmiani i Sanja Markuš