Dodjela godišnjih priznanja škole

Autor: Krasnodor Mikša, 10. 11. 2011.

10. studenog 2011. na svečanoj sjednici Školskog odbora dodijeljena su godišnja priznanja škole zaslužnim djelatnicima i vanjskim suradnicima. Za prošlu školsku godinu priznanja su dobili Alojzije Tkalec, Marica Kašćelan, Ivan Mohač, Josip Borošić i ZARA d.o.o.

Alojzije Tkalec, ing.građ., nastavnik stručnih predmeta, zaposlen je u školi od 1984. godine. Suradnik je u akreditiranom ispitnom laboratoriju Zavoda za graditeljstvo i građevne materijale u sklopu  Srednje škole Bedekovčina i nastavnik u trogodišnjem i četverogodišnjem obrazovanju iz područja graditeljstva. Inicijator je uvođenja zanimanja proizvođač keramike. Odgovoran je sudionik u svim segmentima kulturnog i umjetničkog života škole i mjesta te omiljen nastavnik kod svih učenika.

Marica Kašćelan, prof. pedagogije, djelatnica je škole od 1993. kao pedagog te je pokrenula pedagoški rad u školi. Od 2005. radi kao odgajatelj u učeničkom domu. Nesebična u pedagoškom i odgojnom radu u učeničkom domu, daje neprocjenjiv doprinos učenicima u učenju, pravilima lijepog ponašanja te suradnji s roditeljima

Ivan Mohač zaposlen je u našoj školi od 1997. godine na mjestima domara i suradnika u nastavi. Smirena, tiha i samozatajna osoba, predana svom poslu, pouzdan je i odgovoran, uvijek spreman na suradnju i pomoć učenicima i nastavnicima.

Josip Borošić, prof. dr. sc., zaposlen na Agronomskom fakultetu u Zagrebu, predstojnik je Zavoda za povrćarstvo i vanjski suradnik i glavna spona između Agronomskog fakulteta i poljoprivrednog učilišta naše škole. Unaprijedio je tehnologiju praktične nastave edukacijom i savjetima za nabavu opreme za hidroponsku proizvodnju.

ZARA d.o.o. iz Krapine agencija je za upravljanje fondovima EU-a, praćenje programa EU-a, prijavu, organizaciju i implementaciju projekata, kao i agencija za savjetovanje i provođenje edukacije o mogućnostima i izvorima financiranja. Zara je partner poljoprivrednog učilišta naše škole u izradi i provođenju IPA projekta - pedološki kurikulum u vremenu od 2009. do 2011. god.

Predsjednik Školskog odbora prof. Zlatko Papić vodio je svečanu sjednicu, a uz pomoć učenika škole i prof. Nade Čajko predstavio svakog dobitnika u nekoliko riječi i slika.

Sjednica je završena prigodnim govorom ravnatelja Zlatka Radmana u kojem je istaknuo predan rad razvoju škole svih nagrađenih.

Više u galeriji.